top of page

INTRO KURSAI

Su pradedančiaisiais dirbame nuo pat mūsų veiklos pradžios, t.y. jau 5 metus. Intro programa yra nuolat atnaujinama atsižvelgiant į dažniausiai klientų užduodamus klausimus bei iškylančias įvairias situacijas. Dabartinė Intro programa – lanksčiausia ir patogiausia, kokia tik yra buvusi.IŠPLĖSTA APSILANKYMŲ PANAUDOJIMO GALIMYBĖ.
Intro pamokos vyksta 1 arba 2 kartus per savaitę. Laikai priklauso nuo to, kurį Intro kursą pasirinksite. Jei kažkurią savaitę negalėsite sudalyvauti savojo Intro kurso laiku, praplėtėme galimybę panaudoti narystės kartus dar ir šiose pamokose:

1. rytinės Early birds, kurios vyksta I ir III 7:30-8:30

2. lankstumo užsiėmimai Splits, kurie vyksta III 19:10 bei VII 11:00.

 


KAS SAVAITINIAI OPEN STUDIO LAIKAI.

Puikiai suprantame, kad kartais norisi padirbėti papildomai ir savarankiškai įtvirtinti pamokų metu įgytas žinias. Dėl to suteikiame galimybę net 4 kartus per savaitę registruotis į Open studio ir be jokio papildomo mokesčio naudotis sale, stulpais bei kitu inventoriumi savarankiškam sportui.

SVARBU ŽINOTI

 Visose mūsų pamokose sportuojame griežtai "vienas prie stulpo" principu. Maksimalus dalyvių skaičius - 9 (Exotic - 8). Tai garantuoja didesnį individualų mokytojo dėmesį bei daugiau faktinio laiko su stulpu, kai juo nereikia dalintis.

Kad Intro programa būtų užbaigta ir gebėtumėte integruotis tolimesniam lankymui, yra privalomos bent 6 kurso pamokos. Flame Administracija, rūpindamasi Jūsų saugumu, pasilieka teisę neleisti nariui lankyti aukštesnio lygio treniruočių, jei Intro Programos metu "neišvaikštomos" minimum 6 Intro treniruotės.

Šiuo metu registracija atvira šiems kursams:

SPORTINIS:

planuojama

CHOREOGRAFINIS

planuojama

8-ios pamokos - 79e.

Jei pageidaujama įsigyti sportinį bei choreografinį Intro kursus kartu, tuomet 16-os pamokų kaina - 150e.

Procesas, kaip prisijungti prie Intro:

1. Užsiregistruokite ir tapkite nariu naudodami prisijungimo mygtuką šios svetainės viršutiniame dešiniajame kampe.

2. Apmokėkite ir užsitikrinkite sau vietą:

LOLITA TARAŠKEVIČ (dirbanti pagal Individualią veiklą Nr. 1237398)

LT447300010177170637

Paskirtis - Intro kursas, jo pradžios data ir laikas

Pvz: Pole Exotic, gegužės 10d, 12:00

 

3. Pirmo užsiėmimo išvakarėse sulaukite sms priminimo ir kitą dieną atvykite į pirmą pamoką.


Jeigu kyla papildomų klausimų: +37062894969 arba Facebook - mielai konsultuojame :)

O KAS PO INTRO?

Sėkmingai užbaigus Intro programą, integruojame į bendrą mūsų sistemą, kurioje laukia dar daugiau lankstumo tiek renkantis  kievieno konkrečius poreikius atitinkančią narystę (4, 9, 12, 16 kartų arba neribotą), tiek rezervuojantis įvairiausias treniruotes patogiausiais laikais.

Po sportinio Intro kurso galėsite rinktis iš visų mūsų treniruočių, kurios yra skirtos Intermediate arba All levels lygiui. Pole Intro treniruotes pakeičia sportinės Tricks / Spin, Early birds, Pole mix pamokos, taip pat atsiranda tempimų / lankstumo užsiėmimai Splits ir choreografinės Exotic Basic, Contemporary pamokos. Dabartinį tvarkaraštį galima pasižiūrėti čia.

Po choreografinio Exotic Intro kurso galėsite toliau žinias gilinti Exotic Basic pamokose, o taip pat atsiranda tempimų / lankstumo užsiėmimai Splits bei choreografinės Contemporary pamokos. Dabartinį tvarkaraštį galima pasižiūrėti čia.

Savo narystę bendroje sistemoje jau valdote savarankiškai - pamokos rezervuojamos per mūsų programėlę telefone. Svarbu spėti savo narystės kartus išnaudoti per jos galiojimo laiką (30 dienų).

Minimalus dalyvių skaičius pamokoje, kad ji įvyktų - 4. Todėl prašome pamokas susirezervuoti į priekį, kad matytume bendrą užimtumą. Tais atvejais, kai minimumas nesusirenka - pamoka atšaukiama, o kartas grįžta į narystę ir jį galima panaudoti kitą kartą.

Pasikeitus planams pamoką atšaukti galima likus ne mažiau kaip 8 val. iki pamokos pradžios. Tokiu atveju kartas grįžta į narystę ir jį galima panaudoti kitą kartą. Atšaukti likus mažiau nei 8 val. iki pamokos pradžios - neįmanoma, tokiu atveju kartas laikomas panaudotu, net jei neatvykstama. Plačiau apie rezervacijų sistemą galima paskaityti čia.

Po Intro programos pereinant į bendrą sistemą, rekomenduojame naujos narystės datą pasiplanuoti iš anksto, nes kai kurios pamokos užsipildo net keletą savaičių į priekį. Taigi, kad galėtumėte susirezervuoti pageidaujamas pamokas ir neturėti pertraukos po Intro kurso, sekančią narystę rekomenduojame užsisakyti dar Intro narystei nesibaigus. Užimtumą būsimose pamokose galima pasitikrinti čia.

No fame without a         

pole dance Vilniuje
bottom of page