top of page

INTRO PROGRAMA

Su pradedančiaisiais dirbame nuo pat mūsų veiklos pradžios, t.y. jau daugiau nei 4 metus. Kurdami šią atnaujintą Intro programą mūsų 5-ajam jubiliejiniam sezonui atsižvelgėme į dažniausiai klientų užduodamus klausimus, iškylančias įvairias situacijas, taigi dabartinė Intro programa – lanksčiausia ir patogiausia, kokia tik yra buvusi.

 


PRAILGINTAS NARYSTĖS GALIOJIMO LAIKAS.

Naujoji 8 kartų Intro narystė galioja 2 mėnesius – tai reiškia, kad savo kartams panaudoti gaunate dvigubai daugiau laiko. Jei turite suplanuotas atostogas, ar teks netikėtai išvykti į komandiruotę - vis tiek spėsite savo kartus panaudoti ir nieko neprarasite.

 

 

IŠPLĖSTA APSILANKYMŲ PANAUDOJIMO GALIMYBĖ.
Pole Intro pamokos vyksta 2 kartus per savaitę. Laikai priklauso nuo to, kurį Intro kursą pasirinksite. Jei kažkurią savaitę negalėsite sudalyvauti savojo Intro kurso laiku, praplėtėme galimybę panaudoti narystės kartus dar ir šiose pamokose:

rytinės Early birds, kurios vyksta I ir III 7:30-8:30.

 


4 SAVAITINIAI OPEN STUDIO LAIKAI.

Puikiai suprantame, kad kartais norisi padirbėti papildomai ir savarankiškai įtvirtinti pamokų metu įgytas žinias. Dėl to suteikiame galimybę net 4 kartus per savaitę registruotis į Open studio ir be jokio papildomo mokesčio bei neeikvojant savo narystės kartų naudotis sale, stulpais bei kitu inventoriumi savarankiškam sportui.

SVARBU ŽINOTI

 Visose mūsų pamokose sportuojame griežtai "vienas prie stulpo" principu. Maksimalus dalyvių skaičius - 9. Tai garantuoja didesnį individualų trenerio dėmesį bei daugiau faktinio laiko su stulpu, kai juo nereikia dalintis.

Savo narystę valdote savarankiškai - pamokos rezervuojamos per mūsų programėlę telefone. Svarbu spėti savo narystės kartus išnaudoti per jos galiojimo laiką (2 mėnesius).

Minimalus dalyvių skaičius pamokoje, kad ji įvyktų - 4. Todėl prašome pamokas susirezervuoti į priekį, kad matytume bendrą užimtumą. Tais atvejais, kai minimumas nesusirenka - pamoka atšaukiama, o kartas grįžta į narystę ir jį galima panaudoti kitą kartą.

Pasikeitus planams pamoką atšaukti galima likus ne mažiau kaip 8val. iki pamokos pradžios. Tokiu atveju kartas grįžta į narystę ir jį galima panaudoti kitą kartą. Atšaukti likus mažiau nei 8val. iki pamokos pradžios - neįmanoma, tokiu atveju kartas laikomas panaudotu, net jei neatvykstama.

5-ajame jubiliejiniame mūsų sezone startuoja šie Intro kursai:

INTRO1 (II 18:00 ir VI 10:20) - pradžia rugsėjo 5d.

INTRO2 (II 7:30 ir IV 7:30) - pradžia rugsėjo 12d.

INTRO3 (II 12:00 ir V 12:00) - pradžia rugsėjo 19d.

8ių kartų INTRO narystės kaina - 79e, galioja 2 mėn.

Procesas, kaip prisijungti prie Intro programos - čia.

Jei prieš įsigyjant narystę būtinai norite pasibandyti, galima užsiregistruoti bandomajai pamokai čia. Kadangi kiekviename Intro kurse dalyvių skaičius ribotas, prioritetą garantuotai vietai teikiame iškart įsigyjantiems narystes.
Jeigu kyla papildomų klausimų: +37062894969 arba Facebook - mielai pakonsultuosime :)

O KAS PO INTRO?

Sėkmingai užbaigus Intro programą, integruojame į bendrą mūsų sistemą, kurioje laukia dar daugiau lankstumo tiek renkantis  kievieno konkrečius poreikius atitinkančią narystę (4, 9, 12, 16 kartų arba neribotą), tiek rezervuojantis įvairiausias treniruotes patogiausiais laikais.

Po Intro kurso galėsite rinktis iš visų mūsų treniruočių, kurios yra skirtos Intermediate arba All levels lygiui. Pole Intro treniruotes pakeičia sportinės Tricks / Spin, Early birds, Pole mix pamokos, taip pat atsiranda tempimų / lankstumo užsiėmimai ir choreografinės Exotic Basic, Contemporary bei Floor flow pamokos. Dabartinį tvarkaraštį galima pasižiūrėti čia.

Po Intro programos pereinant į bendrą sistemą, rekomenduojame naujos narystės datą pasiplanuoti iš anksto, nes kai kurios pamokos užsipildo net keletą savaičių į priekį. Taigi, kad galėtumėte susirezervuoti pageidaujamas pamokas ir neturėti pertraukos po Intro kurso, sekančią narystę rekomenduojame užsisakyti dar Intro narystei nesibaigus. Užimtumą būsimose pamokose galima pasitikrinti čia.

No fame without a         

pole dance Vilniuje
bottom of page