top of page
Izabele_pole dance flame.jpg

Izabelė Svajonė Kuzelytė

Daugiausiai keliaujanti Flame šeimos narė.

Gimimo data - 1996-08-31

Zodiako ženklas – Mergelė

Mėgstamiausias triukas - visi kritimai juostose.

Silpnybės – katės.

Šokėja, gimnastė, artistė, oro akrobatikos instruktorė, daugybės cirko seminarų bei renginių dalyvė ir teisėja, Lietuvos talentų (2019) superfinalininkė – visi šie titulai rikiuojasi jaunutės merginos biografijoje. Nuo pat vaikystės Izabelės gyvenime didžiąją dalį laiko užimdavo šokiai – pramoginiai, Commercial dance, kiek vėliau – Capoeira, šiuolaikinis šokis. Būdama 16-os mergina susidomėjo įvairia akrobatika, stovėsenomis ant rankų ir galiausiai Aerial juostomis. "Sportas ne tik užėmė didžiąją dalį gyvenimo, bet ir tapo kasdieniniu darbu bei hobiu. Nuostabus jausmas turėti pilną savo kūno kontrolę ir suvokti, kokios neribotos jo galimybės" - atvirauja Izabelė.

Vilniaus universitete Ekonomikos bakalaurą apsigynusi vilnietė, šiandien gali tik nupūsti nuo jo dulkes, nes savąjį pašaukimą atrado visai kitur - dirba laisvai samdoma artiste bei oro akrobatikos instruktore. Pasiūlymą į savo kasdienybę įsileisti Flame namų Aerial treniruotes, Izabelė priėmė entuziastingai ir apsidžiaugė dar viena galimybe realizuoti save. Paklausta, kuo Pole Dance sportas skiriasi nuo treniruočių su Aerial juostomis, mergina trumpai paaiškina: "akrobatika ant stulpo gana panaši, bet tuo pačiu metu ir labai kitokia, reikalingas skirtingas laikymąsis, kita dinamika."

Visiems, kas nesiryžta pradėti sportuoti, dvejoja savo jėgomis ar turi bet kokių išankstinių nusistatymų, paskatinimui Izabelė panaudoja savo mėgstamą sentenciją: "Failing at something is the first step towards being kind of good at something" (Nesugebėti kažko yra tik pirmas žingsnis, kad tai pradėtų sektis). Kalbai pakrypus apie svajones, Izabelė ir vėl nedaugžodžiauja - "norėčiau, kad kūnas sugebėtų atkartoti, tai, ko nori vaizduotė".

No fame without a         

Flame logo be užrašo-13.png
bottom of page