DSC_9526.jpg

Julė Jankauskaitė

Moksliukiškiausia Flame šeimos narė.

 

Gimimo data 1988-10-13

Zodiako ženklas – Svarstyklės

Mėgstamiausias triukas – Extended butterfly: "Balansas tarp traukos ir kritimo toks gyvenimiškas".

Sentencija - "Palik stovyklavietę gražesnę nei radai".

Julė prie Flame šeimos prisijungė 2020 metų rudenį, kuomet įkūrėjos Deimantė ir Lolita pagaliau išdrįso sau pripažinti, jog nebespėja visko pačios aprėpti bei pradėjo ieškoti žmogaus Instagram paskyros valdymui. Julė tąsyk jau beveik metus varstė Flame namų duris kaip lojali lankytoja ir buvo smarkiai įsimylėjusi tiek patį Pole dance sportą, tiek skleidžiamą idėją. Tikriausiai būtent dėl to jai taip puikiai ir sekasi perteikti Flame kasdienybės dvasią socialinėje erdvėje. O kur dar netikėtai paaiškėję fotografavimo įgūdžiai, taiklūs, neretai už širdies griebiantys tekstai bei neblėstantis pozityvumas!

 

Kai merginos paprašėme papasakoti, iš kur visgi kilo ta meilė Pole sportui, Julė nedvejoja: "Pirmąjį kartą Pole dance išbandžiau turbūt kokiais 2015 metais, dar šio sporto pradžioje Lietuvoje. Neužkibau - jaučiausi visiška nevėkšla. Praėjo nemažai laiko, kol prie pat mano dabartinio biuro įsikūrė Flame namai. 2019 metų rudenį apsilankiau bandomojoje treniruotėje, įsitikinusi, kad čia pažintis ir pasibaigs, nes tenorėjau įsitikinti, kad man TIKRAI Pole sporte ne vieta. Kaip aš klydau! Buvau nustebinta atviros atmosferos, nuolatinės pagalbos ir draugiško čiauškėjimo - taip žingsnis po žingsnio vis daugiau vakarų ėmė baigtis būtent čia". Iki Pole dance Julė mėgėjiškai lankė daug ką - jogą, crossfit’ą, pilates, kalanetiką, aerobiką, o šiltuoju metų laiku laisvalaikį leidžia dar aktyviau - važinėja dviračiu, riedučiais, eina į žygius: "Įdomiausia, kaip tos visos veiklos pildo viena kitą ir mano enciklopediją galvoje - pavyzdžiui, pradėjusi lankyti Pole dance, pastebėjau, kad sukoordinuoti judesius riedant atbulomis riedučiais tapo daug lengviau!"

 

Dienomis Finansų rinkų magistrą apsigynusi vilnietė dirba produkto vadove tarptautinėje e-komercijos įmonėje, vakarais tikisi pagaliau įveikti špagatą, svajoja "kad nauji triukai nebeskaudėtų ir kad kristi būtų visada minkšta", o savaitgaliais dėlioja Flame Instagram planus bei tekstus. Atrodytų, jog veiklos lyg ir pakankamai, tačiau Julė nesiliauja stebinti tarpusavyje ne visai derančiais talentais bei hobiais. Jei dar nepakankamai kontrastuoja baigtas Vilniaus licėjus ir akivaizdžiai techninis tiksliųjų mokslų profilis su tekstų rašymu socialinėje erdvėje, tai štai pateikiame dar vieną Julės pomėgių akibrokštą. Mergina prisipažįsta, kad turi silpnybę mezgimo siūlams: "reikia labai laikytis, kad neprisipirkčiau daugiau nei per gyvenimą sumegsiu." Išvada viena, kol turėsime tokių žmonių, kurie kojomis yra įvaldę specializuotus Exotic šokių stiliaus aukštakulnius, o rankomis virbalus - pasaulis bus gražus ir nenuobodus.

Flame logo be užrašo-13.png

No fame without a