Julija_siena.jpg

Julija Mekinkovaitė

Plastiškiausia Flame šeimos narė.

 

Gimimo data - 1993-10-04

Zodiako ženklas – Svarstyklės

Mėgstamiausias triukas – "Angel" sukinys: "kuo greičiau ir smarkiau skrendi - tuo gražiau, smagiau ir pavojingiau".

Silpnybės – Šuniukai, katiniukai ir kiti gyvūnėliai, banglentės, kalnai, kelionės ir kompiuteriniai žaidimai.

Kaip ir dauguma vaikų bei paauglių, ankstyvoje jaunystėje Julija sporto nesureikšmino. Lankė įvairius šokius, aikido, plaukimą, bet viskas buvo trumpalaikiška ir be didesnės aistros. Tik sulaukus pilnamestystės, mergina susidomėjo sportu rimčiau ir pradėjo kaupti žinias apie šį "atskirą mokslą". Tuomet ir pasiteisino Julijos moto ("Learn the hard way"), nes mokytis teko sunkiuoju keliu: "nesupratau, kaip veikia kūnas, kada auga raumenys, kodėl nekrenta svoris, o savęs tausojimas buvo išvis tabu. Laimei, gyvenime sutikau nemažai žmonių, kurie plėtė mano suvokimą apie sportą ir padėjo susivokti, koks tai MOKSLAS."

 

Pirmoji vilnietės pažintis su Pole Dance įvyko 2017-ųjų pabaigoje, kai merginai pagaliau pavyko susiderinti darbo grafiką taip, kad galėtų išpildyti šią savo senai puoselėtą svajonę. Šypsodamasi Julija pasakoja, jog tada pasakė sau "jei šokti patiks, mesiu darbą". Juokas juokais, bet toje įmonėje mergina nebedirba. Treniruočių pradžia tikrai nebuvo lengva: "tie prakeikti delnai, slydo ir slydo, bet tuo pačiu palaipsniui pastebėjau progresą. Pirmą kartą pajutau, kaip kantrybė ir atsidavimas atsiperka. O smagiausia, kad greta Pole sporto, atsirado Pole Exotic pamokos. Ten jau mano tikroji Julija įsijungė… Nežinau, ar tai aistra, ar liga, bet šokdama aš laiminga."

 

Šiandien Julija - diplomuota kultūros vadybos ir politikos bakalaurė, dirbanti komandos vadove vienoje iš tarptautinių kompanijų, svajojanti priglausti vieną ar net kelis šuniukus iš prieglaudos, o laisvalaikiu pilnai atsiduodanti šokiui, plastikai bei improvizacijai: "tik su muzika galiu išvaduoti savo kūną, paleisti mintis ir leisti pasireikšti mano fiziniam intelektui."

No fame without a         

Flame logo be užrašo-13.png