top of page
pole dance Vilniuje

Justinos kelias į ten, kur yra dabar, nebuvo tiesus, su aiškiu bei iš anksto numatytu galutiniu tikslu. Merginai teko daug ką išbandyti, kol suprato, jog sportas ir judesys - tikrasis jos gyvenimo pašaukimas. Vaikystėje Justina svajojo šokti baletą, tačiau mažame Molėtų miestelyje, kur augo, tokių galimybių nebuvo. Tuomet, nenustygdama vietoje, mergaitė keletą metų lankė šiuolaikinį šokį, bet prasidėjus paauglystės "dramoms" metė ir susidomėjo meditacija bei jogos praktikomis. Baigusi mokyklą, Vilniaus kolegijoje pasirinko Mitybos studijų kryptį, dietetiką, o kai pirmaudama įgijo dietistės kvalifikaciją, tarsi padėjo paskutinį tašką savo pačios įveiktai nervinei anoreksijai.

Praeityje palikusi visus demonus, Justina suprato, jog standartinio darbo nedirbs ir valandų prie stalo nesėdės. 2013 m. sesuo jai visai netyčia Youtube parodė Jenyne Butterfly šokio įrašą, kuris taip paveikė merginą, kad neužilgo namuose atsirado stulpas ir ji pradėjo kasdien savarankiškai sportuoti bei mokytis, o į Pole Dance studiją tobulintis nuėjo tik po keleto metų: „Įsitraukiau iškart, tas vaizdo įrašas įgavo dar didesnę prasmę, kai pati pradėjau šokti, nes žiūrėti yra viena, o daryti - visai kas kita… Pole dance labiausiai vertinu dėl šokio ir išraiškos galimybės, tai puikus būdas reikšti emocijas ir stiprinti pasitikėjimą savo moteriškumu. Susidomėjimas bei sugebėjimai vis augo, išbandžiau ir daugiau sporto sričių: fitnesą, laipiojimą, net įgijau tarptautinę fitneso instruktoriaus (EREPS - European register of exercise proffessionals, 3 EQF lygio) kvalifikaciją, bet labiausiai „užkabino“ Aerial silks – akrobatinės juostos.“ 2019 m. Justinai teko įstabi patirtis dalyvauti H. C. Anderseno festivalyje Danijoje, kur kartu su kitais profesionaliais akrobatais savo pasirodymuose demonstravo Aerial silks triukus.

Justina visada juto, kad geriausiai jaučiasi judėdama, tačiau tuo pat metu niekad savęs negailėjo – apie tai byloja daugybė įvairiausių traumų. Būtent jos paskatino merginą domėtis sveikesniais būdais praktikuoti tiek Pole Dance, tiek Aerial silks. "Rūpinkis savo kūnu, tai vieninteliai tikri namai, kuriuose praleisi visą gyvenimą" yra Justinos treniruočių vizitinė kortelė, o taip pat ir iššūkis sau pačiai.

Justina Jankauskaitė

Universaliausia Flame šeimos narė.

 

Gimimo data 1991-02-08

Zodiako ženklas – Vandenis

Mėgstamiausias triukas – "sunku išskirti vieną, nes kiekvienas inventorius turi savo favoritą. Air walk, Shoulder mount su stulpu, Man in the moon, Cradle su lanku, Belay shapes - juostose".

Silpnybės – balinta kava ("nepradedu dienos, kol neišgeriu puodelio"), saldumynai, meninės ir kultūrinės vertės turintys filmai.

Svajonė - "Sulaukusi senatvės noriu jausti lengvumą kūne, išlikti lanksti ir sportiška."

No fame without a         

pole dance pamokos
bottom of page