katrin_siena.jpg

Katrin Loftsdottir

Šiaurietiškiausia Flame šeimos narė iš Islandijos

 

Gimimo data - 1994 11 16

Zodiako ženklas – Skorpionas

Mėgstamiausias triukas – Iron X ("taip ilgai stengiausi, kad jį padaryčiau").

Silpnybės – kelionės, skaitymas, pastaruoju metu dar ir mezgimas ("labai atpalaiduoja").

Svajonė - būti aktyvia ir sveika visą savo gyvenimą.

Katrin gimė ir užaugo Reikjavike, Islandijoje – geizerių ir ugnikalnių krašte. Po gimtajame mieste įgyto bakauro (Matematika / Kompiuterija) 2019 metais kartu su savo vyru persikėlė į Vilnių dėl įdomaus darbo pasiūlymo kelionių organizavimo srityje. Mergina netruko įsimylėti Lietuvos sostinę bei žmones, o supratusi, jog pasiliks čia ilgam, pradėjo ieškoti Pole Dance studijos, kur galėtų grįžti prie savo mylimo hobio. Taip pirmąkart susikirto Flame namų ir Katrin keliai. Reikėtų būti aklam, kad nepastebėti, kokia lanksti, talentinga bei potenciali šiaurietiškoji mergina yra, taigi nepraėjus nei metams ji jungiasi prie Flame šeimos ir atsineša daugybę savo patirčių šokio srityje.

 

Vaikystėje ir paauglystėje Katrin lankė klasikinį baletą, o vėliau baigė specializuotą baleto programą, labai vertinamą Islandijoje, kurios metu teko paragauti visko: "mokiausi daug modernaus šokio, choreografijos, džiazo ir net teko pabandyti rusų liaudies šokius. Turiu tikrai daug patirties įvairiuose pasirodymuose ir tai iki šiol padeda man daugelyje gyvenimiškų situacijų." Katrin pasakoja, Pole Dance pirmąkart pabandyti ją "nusitempė" draugė: "Islandijoje tuo metu tai buvo labai naujas sportas ir nežinojau, ko tikėtis. Prisimenu, kad studijoje mačiau nuotraukas su nuostabiomis pozomis, kurios priminė gimnastikos bei baleto kombinacijas – buvau tiesiog pakerėta..." Šis užbūrimas nesibaigė vien žiūrėjimu – po 3 mėnesių lankymo Katrin dalyvavo Islandijos nacionalinėse Pole Dance varžybose ir laimėjo 1ą vietą pradedančiųjų kategorijoje! Tuomet ji tapo priklausoma nuo šio sporto, o po metų prašokusi vieną kategoriją, jau dalyvavo profesionalų varžybose ir tai buvo didžiulė asmeninė sėkmė.

 

Šiandien Katrin studijuoja Finansų matematiką magistrantūroje Vilniaus Universitete, daug skaito ir augina nuostabaus grožio pudeliuką Mosi, kuris yra jos ilgų pasivaikščiojimų priežastis. Mergina mėgsta leisti laiką su šeima ir draugais, tačiau šalia visų savo atsakomybių randa laiko ir Pole Dance. Paklausta, kodėl taip myli šį sportą, Katrin atveria širdį: "kad ir koks sunkus iš pradžių atrodytų naujas triukas, kai įdedi darbo ir jis gaunasi, tuomet ateina neįkainojamas malonumas, pasitikėjimas savimi bei savo kūno galimybių įvertinimas. Žmonės turi labai skirtingus stilius bei stiprybes šiame sporte ir tai yra žavu..."

Flame logo be užrašo-13.png

No fame without a