top of page

REZERVACIJŲ SISTEMOS PROCESAS

 

Naujas Flame narys susikuria savo asmeninę paskyrą, naudodamas svetainės viršutiniame dešiniajame kampe esantį prisijungimo mygtuką.

Savo paskyroje narys pateikia tikslius asmens duomenis (vardą, pavardę, elektroninį paštą bei telefono numerį). Plačiau apie asmens duomenų tvarkymą yra mūsų Paslaugų teikimo sąlygose, kurias narys pasirašo įsigijus narystę.

Pagal pasirinktos Narystės kainą narys padaro pavedimą į Mažosios Bendrijos "Akrobatikos Namai" banko sąskaitą. Labai svarbu, kad pavedimo paskirtyje būtų nurodyta data, nuo kurios aktyvuoti Narystę.

Norėdamas sumokėti grynaisiais pinigais, narys informuoja apie tai Flame Namų Administraciją elektroniniu paštu info@poleflame.lt arba Facebook žinute (@Flame - Akrobatikos ir šokio namai), nurodydamas Narystės pavadinimą bei datą, nuo kurios ją aktyvuoti.

Elektroniniu laišku Narys gauna informaciją dėl Narystės dokumentų pasirašymo bei kitą aktualią informaciją.

Narys pasirašo reikalingus dokumentus elektroniniu būdu per savo paskyrą tinklapyje.

Flame Namų Administracija, gavusi patvirtinimą apie pasirašytus dokumentus, patvirtina Narystę ir ją aktyvuoja pagal nario nurodytą datą.

Narys gauna automatinį elektroninį laišką / kvietimą prisijungti prie rezervacijų programėlės savo telefone.

Narys parsisiunčia programėlę ir rezervuojasi norimas treniruotes nuo tos datos, nuo kurios yra aktyvuota Narystė. Kiekviena atlikta rezervacija patvirtinama nariui automatiniu elektroniniu laišku.

REZERVACIJŲ SISTEMOS TAISYKLĖS

 

Rezervacija į treniruotes yra atvira nuolat, taigi galima rezervuotis net kelis mėnesius į priekį (turint atitinkamą Narystę, galiojančią ilgiau nei 1mėn.)

Jeigu treniruotėje yra likę laisvų vietų, į ją užsiregistruoti galima kad ir likus 10 minučių iki jos pradžios, turint aktyvią Narystę.

Savo rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 8 valandoms iki treniruotės pradžios. Nespėjus ar pamiršus tai padaryti, treniruotė yra laikoma kaip panaudota ir Jūsų Narystėje lieka vienu apsilankymu mažiau.

Nesant laisvų vietų treniruotėje galima atsistoti į laukiančiųjų sąrašą (waitlist). Vietai treniruotėje atsilaisvinus apie tai gaunamas automatinis pranešimas. Atsilaisvinusi vieta siūloma laukiančiųjų sąraše esantiems nariams eilės tvarka, kol vienas iš jų jos neužsirezervuoja. Atsilaisvinusi vieta tampa vėl matoma visiems nariams tuomet, kai pilnai prasisuka vienas laukiančiųjų ratas ir nei vienas laisvos vietos neužsisako.

Minimalus žmonių skaičius vienoje treniruotėje, kad ji įvyktų - 4.

Nesusirinkus minimaliam dalyvių skaičiui (4 asmenys), treniruotė yra atšaukiama. Rezervavusieji apie tai informuojami automatiniu elektroniniu laišku, Facebook žinute arba trumpąja sms žinute, likus ne mažiau kaip 4 valandoms iki jos pradžios. Tokiu atveju, jei treniruotė atšaukiama dėl kitų, iš anksto nenumatytų ir netikėtai atsiradusių priežasčių, nariai gali būti informuojami ir likus mažiau nei 4 valandoms iki treniruotės pradžios, tačiau tuomet dėl treniruotės kompensavimo tvarkos komunikuojama su kiekvienu nariu individualiai.

Flame Administracija, rūpindamasi Jūsų saugumu, pasilieka teisę neleisti nariui lankyti aukštesnio lygio treniruočių, jei Intro Programos metu "neišvaikštomos" minimum 6 Pole Intro treniruotės.

No fame without a         

pole dance pamokos
bottom of page