REZERVACIJŲ SISTEMOS PROCESAS

 

Naujas Flame narys susikuria savo asmeninę paskyrą, naudodamas svetainės viršutiniame dešiniajame kampe esantį prisijungimo mygtuką.

Savo paskyroje narys pateikia tikslius asmens duomenis (vardą, pavardę, elektroninį paštą bei telefono numerį).

Pagal pasirinktos Narystės kainą narys padaro pavedimą į Mažosios Bendrijos "Akrobatikos Namai" banko sąskaitą LT25 7300 0101 5760 6370. Labai svarbu, kad pavedimo paskirtyje būtų nurodyta data, nuo kurios aktyvuoti Narystę.

Norėdamas sumokėti grynaisiais pinigais, narys informuoja apie tai Flame Namų Administraciją elektroniniu paštu info@poleflame.lt arba Facebook žinute, nurodydamas Narystės pavadinimą bei datą, nuo kurios ją aktyvuoti.

Flame Namų Administracija, gavusi pavedimą arba elektroninį laišką apie norą sumokėti grynaisiais, patvirtina Narystę ir pagal nurodytą datą ją aktyvuoja.

Narys gauna automatinį elektroninį laišką, patvirtinantį Narystės aktyvaciją nuo nurodytos datos. Treniruotes galima rezervuotis nuo tos datos, nuo kurios yra aktyvuojama Narystė.

Narys gauna elektroniniu laišku kvietimą prisijungti prie rezervacijų programėlės ir visą reikalingą informaciją.

​​

Narys parsisiunčia programėlę ir rezervuojasi norimas treniruotes. Kiekviena atlikta rezervacija patvirtinama nariui automatiniu elektroniniu laišku.

Narys susipažįsta su Sutarties turiniu iki pirmos rezervuotos treniruotės pradžios.

Prieš pirmąją treniruotę, narys atvykęs į Flame Namus, pasirašo Sutartį su Flame Namų administracijos darbuotoju arba treneriu ir sumoka grynaisiais, jei nedarė apmokėjimo pavedimu.

REZERVACIJŲ SISTEMOS TAISYKLĖS

 

Rezervacija į treniruotes yra atvira nuolat, taigi galima rezervuotis net kelis mėnesius į priekį (turint atitinkamą Narystę, galiojančią ilgiau nei 1mėn.)

Jeigu treniruotėje yra likę laisvų vietų, į ją užsiregistruoti galima kad ir likus 10 minučių iki jos pradžios.

Savo rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 8 valandoms iki treniruotės pradžios. Nespėjus ar pamiršus tai padaryti, treniruotė yra laikoma kaip panaudota ir Jūsų Narystėje lieka vienu apsilankymu mažiau.

Minimalus žmonių skaičius vienoje treniruotėje, kad ji įvyktų - 3.

Nesusirinkus minimaliam dalyvių skaičiui (3 asmenys), treniruotė yra atšaukiama. Rezervavusieji apie tai informuojami automatiniu elektroniniu laišku ir trumpąja sms žinute, likus ne mažiau kaip 3 valandoms iki jos pradžios.

Flame Administracija, rūpindamasi Jūsų saugumu, pasilieka teisę neleisti nariui lankyti aukštesnio lygio treniruočių, jei Intro Programos metu, per 2 mėnesius "neišvaikštomos" minimum 6 Pole Intro treniruotės.

No fame without a