ruslanas_siena.jpg

Ruslanas Kryžanauskas

Iškalbingiausias Flame šeimos narys.

Gimimo data 1986-07-29

Zodiako ženklas – Liūtas

Mėgstamiausias triukas - Handstand'as.

Silpnybės – saldainiai ir balta kava.

Svajonė – "Turių nesuvestų saskaitų su Breakdance – Headspin, Airflare."

Ruslano patirtys sporto pasaulyje galėtų tapti įkvėpimo šaltiniu ne vienam. Plaukimas, imtynės, lengvoji atletika, Breakdance, Kūno kultūros / sporto departamento licenzija, darbas grupinių treniruočių instruktoriumi, galiausiai Jogos sertifikatas ir naujas iššūkis Flame Namuose… Savo pažintį su sportu Ruslanas pradėjo nuo plaukimo: "Mama mane nuvedė, nes nebeapsikentė nesaugaus elgesio vandenyje (mane net reikėjo kartą gelbėti). Eidavau į treniruotes su vėjeliu, greitai patekau į sportinę grupę, nes labai stengiausi. Teko dalyvauti ne viename Lietuvos čempionate ir net ant čempionų pakylos palypėti kartu su komanda."

Vaikinas plaukiojo apie 4 metus, kol užklupo tų laikų plaukikų neganda – sinusitas, kuris ir apsprendė tolesnį šiauliečio likimą. Plaukimui pasitraukus iš žaidimo, į Ruslano gyvenimą įsiveržė Breakdance: "Viskas prasidėjo nuo eksperimentų namie: grindyse išmuštas betonas, po nepavykusio triuko sulaužyta lova..." Vėliau sekė breiko būrelis mokykloje ir net priklausymas modernaus breiko klubui Klaipėdoje West Coast Boys. Pasakodamas Ruslanas pasineria į nostalgiją bei atvirauja: "Plaukimas kartu su Breakdance paliko gilius pėdsakus manyje ir suformavo suvokimą apie tai, kas yra stipru iš tikrųjų. Tikiu, kad žmogaus fizinis pasirengimas turi būti įvairiapusis, grįstas tikra jėga, o ne vien gražiais raumenukais."

Nors vaikinas turi net 2 bakalaurus (Logistikos technologijų bei Elektros ir automatikos inžinerijos), šiuo metu dirba dieninį darbą energetikos srityje, savo ateitį jis sieja su sportu. Ruslano vedamos Handstands treniruotės labai dinamiškos bei nuotaikingos, jose įdarbinami net pirštai, o vaikino pozityvumu netrunka užsikrėsti rimčiausi ir santūriausi lankytojai.

No fame without a         

Flame logo be užrašo-13.png