top of page
Sabina_pole dance flame.jpg

Sabina Žekytė

Pozityviausia Flame šeimos narė.

 

Gimimo data 1993-08-15

Zodiako ženklas – Liūtas

Silpnybėkatės.

Svajonė - "Šokti tol, kol kūnas atlaiko."

Jei reikėtų rasti vieną vienintelį žodį, kuris apibūdintų Sabiną, jos asmenybę, išsilavinimą, gyvenimo būdą, vertybes ir net svajones – tas žodis būtų "Šokis". Šokis iš didžiosios raidės, šokis, kuris įvairiausiais formatais karaliauja Sabinos gyvenime nuo pat jos mažų dienų. Vaikystėje 10 metų prabėgo su sportiniais šokiais, toliau sekė klasikinio / šiuolaikinio / tautinio šokio etapai, o tame tarpe dar salsos, džiazinio šokio pamokos. Sabina prisipažįsta, kad su jokiais kitais sportais draugystės užmegsti iki šiol nepavyko: "Esu buvusi lygiai vienoje lengvosios atletikos treniruotėje (akivaizdu - "nepaėjo") ir dar buvau vienintelėje plaukimo pamokoje, kuri pasibaigė tuo, kad prigėriau vandens, taigi teko greitai susirasti naują pomėgį - šokius, kuris ir virto gyvenimo meile".

 

Turbūt nieko nenustebins, kad studijuoti mergina pasirinko šiuolaikinį šokį ir įgijo šokio pedagokikos bakalaurą Vilniaus kolegijoje. Studijų metu vilnietė buvo Europos folkloro teatro "July-Veruz" narė ir dalyvaudavo įvairiuose pramoginiuose pasirodymuose. Tempimų pamokas Sabina pradėjo vesti dar 2013 metais, taigi jau trečdalį savo gyvenimo daro tai, ką myli labiausiai (po šokio, žinoma). Merginos gyvenime buvo ir pedagoginio darbo pagal specialybę etapas: net 5-erius metus šokio mokė vaikus mokykloje. Tuomet 2021-aisiais pasauliui kraustantis iš proto per karantinus ir pertvarkoms purtant švietimo sistemą, Sabina ryžosi apversti savo gyvenimą bei skirti visą laiką tempimo treniruotėms. Taip jau būna, kad kai tik kažką paleidžiame, atsiveria daug naujų durų. Taigi lanksčioji šokėja atgaivino dar iki karantinų pradėtą savo asmeninę iniciatyvą bei savarankiškai suburtą lankstumo treniruočių projektą "Stretch". Metų pabaigoje kursiokės pakviesta prisijungė į šokių kolektyvą "Dolce Vita", su kuriuo iki šiol keliauja po Lietuvą, šoka koncertuose, vestuvėse, jubiliejuose, įmonės vakarėliuose. Na ir dar visame šitame veiklų sukūryje į savo darbų rutiną įsileido tempimų treniruotes Flame namuose.

 

Pamokos su Sabina neprailgsta ir yra pačios pozityviausios; mergina jų metu netyli nei minutės stengdamasi maksimaliai paaiškinti kiekvieną judesį, kiekvieno elemento svarbą bei įtaką mūsų kūnui. Klustelėjome Sabinos ir apie Pole dance - nuoširdus atsakymas net šiek tiek nustebino žinant jos santykį su sportu: "Daug metų sukuosi tarp Pole dance šokėjų / sportininkų, ilgai nesusigundžiau pabandyti pati, bet situaciją po truputį bandau keisti. Gal kas ir pavyks?". Neabejojame, jog pavyks, nes Pole dance juk irgi šokis… Laisvu laiku nuo darbų Sabina mėgaujasi antros pusės (profesionalaus virėjo) pagamintais patiekalais, myluoja pūkuotą katytę Luną bei svajoja kadanors apkabinti didžiausią medį – visžalę sekvoją.

No fame without a         

Flame logo be užrašo-13.png
bottom of page