top of page

Flame Namuose kviečiame susipažinti su įvairiapusišku Pole Dance sportu, atrasti bei įsimylėti sau tinkamiausią jo rūšį. Iki šiol su Pole Dance nesusidūrusiems žmonėms yra skirta Intro programa. 8 Pole Intro arba Early Birds užsiėmimai leis pamažu apsiprasti, sustiprėti, prisijaukinti šį sportą ir tuomet apsispręsti, ar norima tęsti lankymą jau aukštesnio lygio treniruotėse. Po Intro kurso įsiliejama į bendrą rezervacijų sistemą ir galima rinktis iš daugybės skirtingų treniruočių (visų aprašymus rasite žemiau). ​

pole dance pamokos
pole dance pamokos

POLE EXOTIC - šio tipo treniruotėse (Exotic Basic, Exotic Flow, Exotic Hard) naudojami specialūs aukštakulniai, tačiau neišsigąskite – pradedančiosioms jie nebūtini ir Exotic Basic užsiėmimuose viską galite atlikti basomis. Pole Exotic patiks šokio, choreografijos bei plastikos mylėtojoms, taip pat svajojančioms išlaisvinti moteriškumą bei atskleisti aistringąją savo pusę. Nereikėtų Pole Exotic kategorijos painioti su įsisenėjusiais stereotipais,  nes čia galima atrasti ir sujungti keletą skirtingų šokio žanrų. O taip pat šiose treniruotėse viskas yra techniškai sudėtingiau nei tiesiog atlikti triuką.

pole dance pamokos
pole dance pamokos
pole dance pamokos

POLE SPORT – šio tipo treniruotėse (Tricks / Spin, Pole Mix, Acro / Spin) mokomasi įvairiausių triukų su stulpais. Čia nėra jokių amžiaus, svorio, fizinio pasirengimo apribojimų. Užsiėmimuose netrūksta akrobatikos elementų, įvairiausių jėgos, ištvermės, koordinacijos bei pusiausvyros reikalaujančių pratimų.

pole dance pamokos
pole dance pamokos
pole dance pamokos

FLOOR – šio tipo treniruotėse (Floor Flow, Splits) stulpas gali būti naudojamas kaip pagalbinė priemonė. Tai užsiėmimai, kurių metu lavinamas bendras kūno lankstumas, plastika, didinamas sąnarių paslankumas, taip pat kuriami nesudėtingi deriniai bei jungiami į vieningą choreografiją. Visi šių treniruočių metu įgyti įgūdžiai yra ypač pravartūs kitų dviejų tipų treniruotėse.

pole dance pamokos
pole dance pamokos
pole dance pamokos

No fame without a         

bottom of page