top of page
pole dance Vilniuje

Beatričė Endriukaitytė

Jauniausia Flame šeimos narė.

 

Gimimo data 1998-12-31

Zodiako ženklas – Ožiaragis

Mėgstamiausias triukas - "man labai žavu ir matyti, ir pačiai atlikti triukus ant besisukančio stulpo - susirangai ir leidi stulpui atskleisti visą triuko grožį, taigi: Gargoyle, Seahorse, Snowflower"

Silpnybė – pačios su meile pasigamintas naminis riešutų sviestas.

Svajonė - "Spėti išpildyti visas svajones"

Nieko šiam pasaulyje nevyksta be reikalo, taigi ir Beatričei matyt buvo lemta užsukti į Flame namų kalėdinį vakarėlį 2019-ųjų gruodį. Ir jau kitą dieną parašyti mums dėl pradedančiųjų pamokų, o paskui tiesiog prisirišti ir likti: "Treniruotės greitai tapo labai pastovia rutina, be kurios nebeįsivaizdavau savo gyvenimo. Jaučiami vis naujų pasiekimų džiaugsmai ir didėjantis fizinių gebėjimų spektras (pradėjo stiprėti raumenys, augti ištvermė, gerėti lankstumas, atsirado judesio plastika) lėmė, kad pasilikau ilgam! O ką jau kalbėti apie pasitikėjimą savimi, ir vis gerėjantį santykį su savo kūnu." Merginos laisvalaikio praleidimo būduose ir iki Pole dance dominavo aktyvi veikla – gimnastika, šokiai, dailusis čiuožimas, šuoliai į vandenį, krepšinis, muay thai, lauko tenisas, vaikščiojimas, bėgimas, dviračiai, plaukimas, slidinėjimas, kopimas į kalnus ir t.t.: "visada buvo smalsu išbandyti įvairius judėjimo būdus, išmokyti savo kūną kažkokio naujo gebėjimo - nesvarbu ar tai būtų vandenlenčių, ar trasų medžiuose, ar galiausiai širdį pavergusio Pole dance išbandymas."

 

Nepaisant aktyvaus gyvenimo būdo, mergina pasirinko studijuoti didesnio susikaupimo reikalaujančią profesiją ir Vilniaus universitete apsigynė psichologijos bakalaurą. O tuomet sekė absoliučiai originalus sprendimas išvykti į Romą ir siekti seksologijos magistro. Tačiau sportas, sveika gyvensena jau buvo tapę per didele idėja galvoje, taigi nebijodama elgtis, kaip šaukia širdis, Beatričė po pirmo pusmečio metė studijas, grįžo į Lietuvą ir pradėjo sveikatingumo ir fitneso instruktoriaus mokymus (EREPS - European register of exercise proffessionals, EQF 3 lygio), kuriuos sėkmingai baigė ir jau 2022 metų spalį džiaugėsi tapusi sertifikuota instruktore. Sportiška mergina tiki, kad turimas psichologijos bakalauras itin "susižaidžia" su jos dabartinėmis profesinėmis idėjomis, nes būtent bakalauro studijų metu Beatričė pirmą kartą plačiau susipažino su sporto psichologija ir ši patirtis paskatino ją žiūrėti į žmogaus gyvenimo kokybę visapusiškai: "sveika gyvensena tai ne tik fizinis, bet ir psichologinis gerbūvis".

 

Nors Beatričė dar tikrai jauna, ji stebina savo vertybėmis ir neįtikėtinai brandžiu, tvariu požiuriu į pasaulį bei pilnavertišku gyvenimo būdu, kurio pasimokyti nepakenktų kiekvienam iš mūsų. Savo kasdienybėje Beatričė orientuojasi į visapusišką sveikatą: derina fizinį aktyvumą, darbą, mokslus, psichologinės sveikatos praktikas, poilsį bei sveiką augalinę mitybą: "Veganizmas - neatsiejama kasdienybės tema, kiekvienu patiekalu prisidedanti prie mano vertybės daryti gera ir gyventi pilnavertiškai. Noriu parodyti tiem, kam smalsu, kuo veganizmas svarbus ir, kad jis visai neriboja sportinių ar bet kokių kitų galimybių, yra įvairus, pritaikomas beveik kiekvienam ir įmanomas su lengvumu!". Beatričės šiandieninis tikslas ir misija - skatinti kitus pasiekti pačią geriausią savijautą visomis prasmėmis, o kadangi mergina tiki, jog geriausias specialistas tas, kuris niekada nenustoja mokytis, ji nuolat ieško, kaip save tobulinti ir jos planuose dar begalė mitybos, sveikatingumo, treniravimo kursų. Flame namuose jaučiamės palaiminti, kad galėsime iš arti stebėti Beatričės profesinio augimo kelionę.

P. S. tekstas rašytas 2022 metų rudenį, šiandien (2023m. rugsėjis) Beatričės sertifikatų sąrašas ilgėja:

EREPS - European register of exercise proffessionals, EQF 4 lygis - Personal Trainer;

the American Council on Exercise (ACE) - Personal Trainer;

 

No fame without a         

pole dance pamokos
bottom of page