top of page

Flame Namų idėja gimė iš ilgamečių svajonių, begalinės meilės universaliam Pole Dance sportui ir noro ta meile dalintis bei įžiebti ją kitų, šiuo sportu susidomėjusių, žmonių širdyse. Mūsų misija yra burti Pole Dance entuziastų bendruomenę, kuri Flame Namuose jaustųsi taip pat jaukiai ir šiltai kaip savo tikruose namuose, leistų čia laisvalaikį, augtų ir tobulėtų kartu.

​       

Flame – pačioje Vilniaus širdyje, Žvėryne, įsikūrę Akrobatikos ir šokio namai. Tai dvi erdvės, įrengtos galvojant apie būsimą veiklą, dėl to yra maksimaliai pritaikytos treniruočių funkcionalumui bei klientų komfortui. Pagrindinė salė, kurioje ir vyksta užsiėmimai, išsiskiria ypatingai aukštomis, 4m siekiančiomis lubomis. Čia įtvirtinti 8 vientisi antialerginiai stulpai, kuriuos, reikalui esant, galima nesudėtingai nuimti. Antroje salėje Flame klientai turi galimybę po treniruočių skirti papildomą laiką savo asmeniniam tobulėjimui – užtvirtinti įgytas žinias ant dar vieno papildomo stulpo, atlikti tempimo pratimus, praktikuotis įvairiausias stovėsenas ant galvos ar padirbėti su vadinamuoju "floor work". Mūsų erdvės turi išskirtinę renovacijos istoriją - plačiau galima pamatyti čia.

​Flame namuose tikime, jog geriausi rezultatai pasiekiami ir sparčiausias asmeninis progresas matomas mokantis Pole Dance mažose grupelėse, dėl to, rezervavus treniruotę, užtikriname Jums garantuotą vietą prie stulpo, kuriuo nereikės su niekuo dalintis. Plačiau su mūsų siūlomomis treniruotėmis ir jų įvairove galima susipažinti čia.

No fame without a         

Flame logo be užrašo-13.png
bottom of page