top of page

Flame namų idėja gimė iš ilgamečių svajonių, begalinės meilės universaliam Pole Dance sportui ir noro ta meile dalintis bei įžiebti ją kitų, šiuo sportu susidomėjusių, žmonių širdyse. Mūsų misija yra burti Pole Dance entuziastų bendruomenę, kuri Flame namuose jaustųsi taip pat jaukiai ir šiltai kaip savo tikruose namuose, leistų čia laisvalaikį, augtų ir tobulėtų kartu.

​       

Flame – pačioje Vilniaus širdyje, Žvėryne, įsikūrę Akrobatikos ir šokio namai. Tai dvi erdvės, įrengtos galvojant apie būsimą veiklą, dėl to yra maksimaliai pritaikytos treniruočių funkcionalumui bei klientų komfortui. Pagrindinėje salėje, kurioje ir vyksta užsiėmimai, yra įtvirtinti 8 vientisi antialerginiai stulpai, kuriuos, reikalui esant, galima nesudėtingai nuimti. Antroje salytėje Flame namų bendruomenės nariai turi galimybę po treniruočių skirti papildomą laiką savo asmeniniam tobulėjimui – atlikti tempimo pratimus, praktikuotis įvairiausias stovėsenas ant galvos ir tt. Mūsų erdvės turi išskirtinę renovacijos istoriją - plačiau galima pamatyti čia.

​Flame namuose tikime, jog geriausi rezultatai pasiekiami ir sparčiausias asmeninis progresas matomas mokantis Pole Dance mažose grupelėse, dėl to, rezervavus treniruotę, užtikriname Jums garantuotą vietą prie stulpo, kuriuo nereikės su niekuo dalintis. Plačiau su mūsų siūlomomis treniruotėmis ir jų įvairove galima susipažinti čia.

​​

Atviras ir įtraukiantis pokalbis su Flame namų įkūrėjomis čia.

No fame without a         

pole dance Vilniuje
bottom of page