top of page
pole dance Vilniuje

Darius Ulozas

Santūriausias Flame šeimos narys.

Gimimo data 1980-02-21

Zodiako ženklas – Žuvys

Mėgstamiausias triukas - "sunku įvardinti vieną".

Silpnybės – saldainiai ir šokoladas prie kavos.

Dauguma galvojame, kad lanksčios gali būti tik moterys, o vyrams padaryti špagatą ar virvutę - "misija neįmanoma". Darius griauna tokį stereotipą su trenksmu. Užtenka nueiti į vieną jo vedamą treniruotę, skirtą raumenų tempimui bei sąnarių paslankumui ir akimirksniu supranti, jog žmogaus kūno galimybėms ribų nėra, o lytis čia išvis niekuo dėta. Paklaustas, koks gi yra kelias ir ką reikia daryti, norint pasiekti tokių rezultatų, Darius labai paprastai paaiškina, jog tempimais savarankiškai domėjosi ir juos darė nuo 16 metų. Taigi, kaip ir daugumoje sričių, sėkmės receptas panašus – nuoseklus darbas bei kantrybė.

Sportas iš nedidelio Žiežmarių miestelio kilusio vyro gyvenime – nuolatinis palydovas. "Labai daug sporto rūšių patinka; deja, visoms trūksta laiko". Paprašius papasakoti kiek plačiau, Darius nustebina ir kukliai vardina prizines vietas įvairiuose čempionatuose:

- Lietuvos aukštųjų mokyklų svarsčių kilnojimo čempionatas (II vieta, 2003 ir 2005m.);

- Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionatas (III vieta, 2006m.);

- Uždarų patalpų virvės traukimo čepionatas (III vieta, 2005m., II ir III vietos 2007m.);

- Lietuvos kariuomenės šaudymo iš pistoleto čempionatas (III vieta, 2010m.).

     

Nepaisant to, kad aukštąjį išsilavinimą Darius įgijo Lietuvos Karo Akademijoje, šiandien kasdienybėje jis yra ne tik sertifikuotas masažuotojas (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Tailandietiško masažo mokykla ir kt.), bet nustebsite nuo tikrai ne dažnai sutinkamos profesijos – pirtininkas! Vyras dirba paties įsteigtoje Masažų bei pirties procedūrų studijoje "Manuka" ir nors dienotvarkė atrodytų ganėtinai pilna, Darius į savo gyvenimą 2018-ųjų rudenį nusprendė įsileisti Pole Dance. "Viena pažįstama atsiuntė nuorodą apie renkamą vyrų grupę. Kadangi man visada patiko toks sportas, kuriame reikia ne tik jėgos, bet koordinacijos ir balanso, o nieko panašaus nebuvo tekę išbandyti anksčiau, todėl tąkart pasiryžau be ilgų svarstymų" - prisimena vyras.

pole dance pamokos

No fame without a         

bottom of page