top of page
pole dance Vilniuje

Deimantė Valickaitė-Lapienė

Administracijos ir finansų galva Flame šeimoje, idėjos autorė bei įkūrėja.

 

Gimimo data 1985-04-28

Zodiako ženklas – Jautis

Mėgstamiausias triukas – Broken doll: "Patinka susisukioti taip, kad žiūrint iš šalies sunku susigaudyti, kas kur."

Silpnybės – raudonas vynas, katės, sportiniai automobiliai.

Svajonė – namai prie jūros.

Iki šiol Deimantė savo gyvenimą galėjo drąsiai talpinti į standartinius "ofiso žmogaus" rėmus. Verslo administravimo bei vadybos bakalaurą turinti klaipėdietė net 11 metų kaupė patirtį tarptautinėse kompanijose ir mėgavosi visais tokio gyvenimo teikiamais džiaugsmais: kostiumėliais, konferenciniais skambučiais, komandiruotėmis, karjera. Viskas būtų paprasta ir aišku, jei ne nuolat kažkur pasąmonėje kirbanti mintis, kad gal vieną dieną visgi reikėtų apversti rutiną aukštyn kojom ir išbandyti jėgas visiškai kitokioje veikloje. Bet svajonės taip ir likdavo svajonėmis: "tiesiog niekada nebuvo laiko išsigryninti, ko iš tikro norisi". Reikalus teisinga linkme pakreipė kol kas didžiausias gyvenimo iššūkis – pasiryžimas tapti mama. 2017m. gruodį Deimantei gimė dukra, o nuo 2018 metų rudens iki šiol ji visa galva pasinėrusi Flame Namų veikloje. "Visada gyvenime vadovaujuosi principu, kad geriau gailėtis to, ką padarei, negu to, ko nepadarei." - atvirauja moteris.

Sportas bei judesys Deimantės gyvenime visada užėmė svarbią dalį: vaikystėje – pramoginiai šokiai ir net manekenių mokykla; studijų metais - aerobika: "buvau tapusi stepo maniake". Beveik visada pagrindinė motyvacija buvo numesti svorio, bet niekaip nesisekė, nes galvoje vyravo chaosas, o studentiškais gyvenimo metais anaiptol nepavykdavo sveikai gyventi ir maitintis. Šiek tiek vėliau, požiūriui besikeičiant ir didesnės prasmės ieškant, moters gyvenime atsirado dailusis čiuožimas, kalanetika bei grįžimas į suaugusiųjų pramoginius šokius su tuo metu dar tik būsimuoju vyru.

 

"Apie Pole Dance daug buvau girdėjusi, bet visada gąsdino šis stereotipų apipintas sportas ir nedrįsdavau išbandyti, o ir eiti nelabai žinojau kur. 2016-ųjų rudenį įvyko vidinis lūžis - susiradau studiją ir užsiregistravau. Labai daug baimės buvo eiti į pirmąją treniruotę, vaizduotė kūrė stresą keliančią, ryškiai išsidažiusių merginų tobulais kūnais aplinką. Įsivaizduokit, kaip pozityviai nustebau, atėjusi ir pamačiusi paprastas, standartinio sudėjimo merginas ir moteris su savo pliusais bei minusais. Kaip dabar pamenu savo frazę, tiesiog išrėktą vyrui, man grįžus po pirmos treniruotės: "Aš 30 savo gyvenimo metų veltui praleidau..." - šypsodamasi apie pirmąją pažintį su Pole sportu pasakoja moteris. Paklausta, ar kada norėtų mokyti kitus, Deimantė šiek tiek pasimeta: "Gyvenimas parodys. Nenorėčiau visiškai užtrenkti tų durų, tačiau šiandien mane labiau traukia visapusis Flame Namų gerovės užtikrinimas".

pole dance pamokos

No fame without a         

bottom of page