top of page
Ewa_pole dance flame.jpg

Eva pirmąkart su Pole dance susipažino 2017 metų sausį, kai draugė prikalbino nueiti į bandomąją pamoką. Kadangi Eva smalsi, tai ilgai įkalbinėti neteko, o nuėjus į pirmą pamoką įvyko, kas labai dažnai įvyksta pabandžius – gimė ilgametė meilė pole sportui, kuri prilipo ir nepaleidžia iki šiol. Tai atrodo buvo taip senai, jog mergina negali tiksliai atsiminti visų pojūčių, bet dėl vieno nedvejoja: "esu tikra, kad jaučiau "liaškų" skausmą ir didelę "naštą", kurią reikia kilnoti vertikalia plokštuma".

 

Visgi šis naštos jausmas neišgąsdino ir mergina patapo nuolatinė pole pamokų lankytoja. Eva prisipažįsta, jog iki Pole dance nelabai kitokiu sportu gali pasigirti: "na buvo sporto salės, baseinai, įvairiausi grupiniai užsiėmimai, o kažkuriuo metu pradėjau mokytis slidinėjimo snieglente (dabar jau esu toks įgudęs pradedantysis), bet visgi Pole dance įtraukė labiausiai ir ilgiausiai". Metams bėgant Eva į rutiną įsileido ir moteriškąją Pole dance atšaką - Exotic šokius ir čia jau maksimaliai atsiskleidė kūryboje – gali didžiuotis 2 nuostabiais solo pasirodymais, kuriems choreografijas sukūrė pati.

 

Vilnietė yra gimusi mokslo ir žinių dieną – rugsėjo 1ąją. Tai turbūt ir paaiškina Evos polinkį į mažiausias detales: jei jau mokosi ir bando suprasti - iki menkiausių smulkmenėlių viską išsiaiškins, o jei moko kitus - tai iš visos širdies ir atiduos dar daugiau, negu pati yra supratusi. Kasdienybėje Eva – transporto ir logistikos magistrė, šiuo metu dirbanti tiekimo pozicijoje, taigi, kaip pati sako "esu kitoje barikadų pusėje, nei įpratusi". Laisvu laiku nuo darbų, namų įsirengimo ir sportų Eva svajoja apie ilgesnę kelionę / klajonę po Japoniją – dievinamų anime / manga šalį. Tikime, kad visos jos svajonės išsipildys, ypač, kai mergina vadovaujasi japonų patarle "Pralaimėti lygu laimėti".

Eva Rakovska

Smulkmeniškiausia Flame šeimos narė.

 

Gimimo data 1990-09-01

Zodiako ženklas – Mergelė

Mėgstamiausias triukas – visi, kurių ilgai neišeina padaryti, o paskui išeina.

Silpnybės - aukštakulniai ir japoniški komiksai

pole dance pamokos

No fame without a         

bottom of page