top of page
pole dance Vilniuje

Juliana Malinovskaja

Geriausią balsą turinti Flame šeimos narė.

 

Gimimo data 1992-02-27

Zodiako ženklas – Žuvys

Silpnybė – šokoladas ir taškučiai!!! ("taškuoti marškiniai ar suknelės yra be galo gražu").

Mėgstamiausias triukas – Handspringas ir Funky monkey - "beždžioniška prigimtis matyt daro savo :)"

Vilniaus Universitete ekonomiką baigusi ir daug metų stabiliai viename iš didžiausių Lietuvos bankų dirbanti Juliana išsiskiria tuo, kad iki Pole Dance jokiu kitu sportu visiškai nesidomėjo. Tiesa, mokykloje kūno kultūros pamokos visai patikdavo, tačiau kaip ir dauguma mokinių, vilnietė stipriai nemėgo bėgimų ilgomis distancijomis. Studijų metais mergina pajuto aistrą stalo tenisui ("šaudydavom su draugėm per laisvai pasirenkamo dalyko paskaitas pagal "Rammstein" muziką, o muzikinis aplankas kompiuteryje vadinosi - Teniso dievaičių muzika...").

Juliana prisimena, kad su Pole Dance supažindino draugė, tuo metu lankiusi studiją Kaune ir nuolat kalbėjusi apie tai, kaip sudėtinga, bet labai įdomu daryti visokias figūras, kaip treneriai padeda susilankstyti taip, kad paskui vargiai besuprantama, kaip atsipainioti. Galiausiai smalsumas visgi nugalėjo nedrąsumą ir mergina nusprendė susirasti, kur gi būtų galima Pole Dance išbandyti Vilniuje. "Taip 2017-ųjų balandžio pabaigoje atsiradau treniruotėse, o susižavėjusi naujai atrastu sportu jau į antrą ar trečią pamoką pabandyti atsivedžiau ir draugę. Jausmus, tik pradėjus lankyti, galima apibūdinti dviem jaustukais: O! ir Wheeeeee! Pirmasis – tai, kai išeina kažkas neįprasto ir naujo. Antrasis - kai smagiai užsisuki ar šiaip smagus judesys. Šie du jaustukai tebelydi mane dar ir dabar… Žinoma, prisidėjo ir kitų – rimtesnių" - pasakodama šypsosi Juliana.

Įspūdingų rezultatų lankstumo srityje per ne pilnus dvejus metus pasiekusi mergina aplinkiniams kelia susižavėjimą ir yra gyvas įrodymas to, jog labai stengiantis, nuosekliai dirbant bei neprarandant motyvacijos, viskas yra įmanoma, ne tik špagatas, virvutė, bet ir netikėtai atsiradusi galimybė išbandyti save mokant kitus. Laisvalaikiu Juliana derina iš pažiūros nesuderinamus dalykus – jau daugiau kaip 7 metus yra VU merginų choro “Virgo“ narė ir aktyviai dalyvauja koncertinėse programose. Paklausta apie svajones, šiek tiek nustebina savo atvirumu: "Norėčiau, kad į Pole Dance nebebūtų žiūrima stereotipiškai ir per konservatyvią moralumo prizmę. Ir kad pasaulis būtų laimingesnis..."

P.S. tekstas rašytas 2019 metų pradžioje. Šiandien (2023m. rugsėjis) Juliana tebedirba tą patį dieninį darbą, toliau dainuoja ir gastroliuoja su choru bei išlieka ištikima Pole dance ir kasdien vis labiau tobulėja jame.

No fame without a         

pole dance pamokos
bottom of page