top of page
pole dance Vilniuje
Lolita Taraškevič
pagrindinis Flame šeimos veidas,
idėjos autorė bei įkūrėja.

Gimimo data - 1992-04-10

Zodiako ženklas – Avinas

Mėgstamiausias triukas - špagatas: "nuo tada, kai išmokau – nebegaliu nustoti jo daryti".

Silpnybės – batai bei gera muzika.

Šiandien galime dėti tvirtą lygybės ženklą tarp sporto ir Lolitos gyvenimo, tačiau taip nebuvo visada. Iš nedidelio Širvintų miestelio kilusi mergina – diplomuota inžinierė, baigusi Atsinaujinančią Energetiką Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Kaip ir dauguma moterų bei merginų, Lolita rimčiau sportu susidomėjo tuomet, kai noras numesti svorio paėmė viršų. Tada ir prasidėjo: fitnesas, funkcinės treniruotės, crossfitas, sunkioji atletika ir didelė meilė štangoms… Lolitai yra tekę dalyvauti sunkiosios atletikos varžybose, tačiau net ir tada neapleido mintis, kad tai dar nėra tas tikrasis pašaukimas, todėl vieną dieną mergina pravėrė Pole Dance studijos duris. Paklausta, kaip sekėsi ir kokie pirmieji įspūdžiai Lolita atvirauja: "Pradžia buvo tikrai skausminga tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Ateini į treniruotes turėdama žymiai daugiau raumenų nei standartinė ar net nemažai sportuojanti moteris, tačiau tau niekas neišeina, viską skauda, tuomet jautiesi pikta, nes kažkokios liesos panos šalia viską padaro, o tu su savo raumenų kalnu negali padaryti nieko!!! Buvo visko - daug nerangių judesių, jokio lankstumo, nuolatinis motyvacijos stygius, dėl to dariau nemažai pertraukų… Savęs paieškos tęsėsi iki vienos dienos, kol įvyko lūžis – gyvenime pasirodė Exotic Pole Dance..."

Tuo metu dar pilnai nesuvokdama, kas tai per sportas, Lolita pademonstravo karštą avinišką charakterį ir iškėlė sau tikslą – likus mėnesiui iki vakarėlio studijoje nusprendė pastatyti sau pasirodymą. Turbūt klausimų nekyla, ar jai pavyko... Tiesa, dabar žiūrėdama seną jo įrašą, juokiasi: "Pati nesuprantu, iš kur pas mane tiek tos drąsos buvo..." Lolita įsitikinusi, kad kažkada priimtas drąsus sprendimas mesti darbą, jog šis netrukdytų sportuoti, pasiteisino su kaupu: šiandien jauna moteris pagaliau jaučia atradusi savo gyvenimo aistrą, be kurios nebeįsivaizduoja kasdienybės.

 

Paklausta apie svajones Lolita nesusimąsto nei akimirkos: "Nuo vaikystės svajojau šokti ir iš to pragyventi, taigi svajoti reikia atsargiai – nes svajonės pildosi". Akivaizdu, kad pirmoji jos svajonė jau išsipildė, jei skaitomas šis tekstas, o toliau Lolitos troškimų sąraše rikiuojasi norai keliauti, tapti žinoma atlete, dalyvauti tarptautinėse varžybose bei džiaugtis laimėjimais.

Lolitos sertifikatai bei varžybų istorija:

2014 Fitness Factory Certificate Gym Instructor, Level 1

2014 Fitness Factory Certificate Gym Instructor, Level 2

2017 Pole Emotion Exotic Amateur

2018 Kūno kultūro ir sporto veiklos leidimas

2018 Pole Theater Latvia Exotic Semi Pro

2018 Certificate Level 1 Ukrainian Pole Sport Federation

2018 Fitness Factory Certificate "Step choreografija"

2019 Exotic Generation UK

2019 Pole Emotion Exotic Semi Pro

2021 PSO Exotic 3 Junior/Senior 1 vieta

2021 Kyanna. Me After Dark Semi Pro GenX 1 vieta

P.S. tekstas rašytas 2019 metų pradžioje. Šiandien (2023m. rugsėjis) Lolita džiaugiasi pirmagimio motinyste ir kuria daugybę ateities planų, kaip toliau užkariauti Pole dance pasaulį.

pole dance pamokos

No fame without a         

bottom of page