top of page
pole dance Vilniuje

Miglė Strumskytė

Sarkastiškiausia Flame šeimos narė.

Gimimo data 1992-12-11

Zodiako ženklas – Šaulys

Mėgstamiausias triukas - Gemini ("jame galiu kabėti labai ilgai").

Silpnybės – knygos ir "Pleaseriai".

Miglė Flame Namų veikloje dalyvavo nuo pat pradžių ir ilgą laiką buvo tas svarbus žmogus, besisukantis užkulisiuose, kuris užtikrindavo, kad visos nuotraukos atrodytų kokybiškai, kad visi vizualai perteiktų sugalvotą užmanymą ir kad Flame įkūrėjos Lolita bei Deimantė būtų pasiekusios kompromisą bei patenkintos rezultatu. Iš Rokiškio kilusi mergina, kaip ir dauguma jaunimo, sostinėje įsikūrė atvykusi studijuoti Psichologijos Vilniaus universitete. Mokslai jau kurį laiką baigti, Miglė – reklamos rinkoje įsitvirtinusi grafikos dizainerė, o širdis ir visas laisvalaikis atitenka Pole Dance.

Šiuo sportu Miglė pradėjo užsiiminėti pakankamai senai, nuo 2014-ųjų vasaros, tačiau ilgą laiką tai buvo tik kaip nedidelis hobis, kurį keletą kartų teko apleisti dėl mokslų, bet vis pavykdavo sugrįžti. Mergina pasakoja, jog visada turėjo gan komplikuotą santykį su sportu: "Nuo sofos pakilau ir rimtai Pole Dance užsiimti pradėjau 2018-ųjų vasaros pradžioje, įkvėpimo sėmiausi iš Lolitos ir jos treniruočių - ji man geriausias pavyzdys." Paprašius pasidalinti įspūdžiais apie pirmąją Pole Dance treniruotę, Miglės akys sužiba ir ji nedvejodama beria prisiminimus: "Po pirmos pamokos jaučiausi puikiai, buvo be galo įdomu, net nepajutau, kaip prabėgo laikas, o krūvį kūnas kitą dieną jautė su kaupu. Tiesa, iš pradžių šalia stulpo jaučiausi labai nerangiai, bet tas jausmas greitai dingsta, augant pasitikėjimui savimi ir stiprėjant kūnui."

O kad pasitikėjimas netrunka atsirasti – tą mums įrodo ir pirmasis solinis Miglės Pole Exotic pasirodymas 2019-ųjų liepą. Tai buvo lūžis, po kurio mergina nedvejodama sutiko priimti iššūkį ir mokyti Pole šokio kitus. Kalbai pasisukus apie svajones, Miglė nesikrato galimybės sudalyvauti varžybose, bet ir pritrenkia nuoširdumu: "norėčiau gyventi mažame miestelyje ir turėti daržą/gėlyną, auginti bent 2 kates, o laisvalaikiu užsiimti kūryba"...

P.S. tekstas rašytas 2019 metų rudenį. Šiandien (2023m. rugsėjis) Miglė - susižadėjusi su savo gyvenimo meile ir intensyviai "suka lizdą" naujai įsirengtame būste. O kiekvieną laisvalaikio minutę savaitgalį turi pasimatymus su mylimais "pleaseriais" bei pole šokiais.

No fame without a         

pole dance pamokos
bottom of page