top of page

NUOTOLINIAI TEMPIMAI - KAS TAI?

Apie tempimų teikiamą naudą, o dažnu atveju net ir būtinybę mūsų kūnui esame girdėję visi. Antrojo karantino metu Flame namuose įgyvendinome senai turėtą idėją ir paruošėme NUOTOLINIŲ TEMPIMŲ PAKETĄ PRADEDANTIESIEMS. Įsigiję šią nuotolinę narystę gausite 30 dienų prieigą prie 8 aukštos kokybės įvairiausios trukmės tempimų sesijų. Jūsų laukia daugiau nei 3 valandos bendro turinio su Dariumi bei Lolita. Išbandysite statinius, dinaminius, viso kūno, nugaros tempimus, o taip pat fokusuotus kojų tempimus pradedant pažintį su špagatais bei virvutėmis. Ilgiausia sesija neviršija 35 minučių, taigi nepavyks išsisukti, jog niekaip nespėjat ir "šiandien nėra net valandos tarpo pajudėti". Kiekvieną įrašą galėsite naudoti neribotą kartų skaičių - prieiga bus aktyvi 30 dienų. Geriau kartą pabandyti, nei 100 kartų paskaityti, taigi:

KAIP ĮSIGYTI NUOTOLINIŲ TEMPIMŲ NARYSTĘ?

Norėdami tapti mūsų bendruomenės dalimi ir įsigyti NUOTOLINĘ narystę, atlikite keletą nesudėtingų veiksmų:

1 žingsnis - užsiregistruokite ir tapkite nariu naudodami prisijungimo mygtuką svetainės viršutiniame dešiniajame kampe. Suveskite susikurtoje paskyroje savo asmens duomenis ir telefono numerį.

2 žingsnis - atlikite bankinį pavedimą. Nuotolinės narystės kaina 30e.

 

3 žingsnis - per 24h nuo pavedimo gavimo atsiųsime elektroninį laišką su prieigos nuoroda - gavę pradėkite tempimų užsiėmimus.

 

No fame without a         

pole dance pamokos
bottom of page