top of page
Marble Surface

KAS POLE DANCE TRENIRUOTĖS METU SVARBIAUSIA SPORTUOJANČIAM?

Šį klausimą iš esmės galima perfrazuoti ir kitaip: Kokios Pole dance pamoką vedančiojo savybės yra svarbiausios ir labiausiai klientų vertinamos? Taip, taip - yra absoliuti, tiesioginė ir nepaneigiama priklausomybė tarp Pole dance treniruotės kokybės ir ją vedančio žmogaus savybių. Įsitikinome tuo per kasmetinę klientų kokybės apklausą šiemet (2023m.)


Tarp daugybės kriterijų, tokių kaip - asmeninis dėmesys, mokytojo patirtis, žinomumas ir asmeniniai talentai, inventorius, dalyvių skaičius pamokoje, „vienas prie stulpo“ faktorius, ryškiai išsiskyrė vienas atsakymas – Pole treniruotės metu svarbiausia GEBĖJIMAS IŠAIŠKINTI triuką, judesį, šokio elementą. Stebina? Nes mus šiek tiek nustebino, todėl ir kalbame apie tai.


Stereotipiškai mąstant pirmoje vietoje tarsi turėtų būti asmeniniai mokytojo / instruktoriaus sugebėjimai, pasiekimai Pole dance varžybose, bendras žinomumas socialinėse platformose, sekėjų skaičius ir na „lygis“ plačiąja prasme. O kokia visgi yra realybė? (Ir nesupraskit klaidingai – valio, kad taip yra!). Realybė atskleidžia visai ką kita:


  • Paprastam žmogui atėjus į Pole treniruotę, jam yra svarbu, ką ir kiek jos metu geba padaryti jis pats, o ne jį mokantis žmogus.

  • Paprastam žmogui svarbiausia, kiek aiškiai jam pasakoma technika, kad jis prieitų prie norimo rezultato.

  • Paprastam žmogui visai nerūpi, kiek sekėjų turi jo mokytojas, ar kiek ryškus to mokytojo presas.

  • Paprastam žmogui mokytojas geras tiek, kiek jis PATS buvo geras tą konkrečią pamoką. Per savo vertinimo prizmę.


Mums smagu suvokti šią tiesą, ji veda prie dar didesnio fokusavimosi į jus, o ne į mus pačius.


Su šilčiausiais linkėjimais, Jūsų Flame namai

59 peržiūros0 komentarų
bottom of page