Norėdami užtikrinti aukštą mokymosi kokybę bei kuo efektyvesnį rezultatą, mes sukūrėme unikalią Flame mokymo programą, kuri suteikia galimybę nuolat priimti naujus narius, neformuojant grupių. Kadangi turime rezervacijų sistemą, savo narystę valdote patys - norimas treniruotes rezervuojate per patogią programėlę telefone. Jau dabar galite susipažinti, kokios yra rezervacijų taisyklės ir procesas. O kad suprasti, kokios treniruotės tinkamos pagal lygį bei turimą narystę, esame paruošę šią sistemą.

PRADEDANTIESIEMS - INTRO PROGRAMA

Iki šiol su Pole Dance nesusidūrusiems žmonėms pirmus 2 lankymo mėnesius yra skirta Intro Programa, kuri leis pamažu apsiprasti, prisijaukinti šį sportą, išbandyti skirtingų tipų treniruotes. Intro Programos metu, per 2 mėnesius rekomenduojama "išlankyti" bent 6 Pole Intro treniruotes (likusios gali būti tempimai Splits arba choreografinės Floor Flow). Svarbu paminėti, jog vienintelėse Pole Intro treniruotėse dalinamasi stulpais, nes pačioje pradžioje yra fiziškai per sunku visą valandą treniruotis pilnu krūviu. Pabaigus Intro Programą (2 mėn.), kviečiame įsigyti aukštesnio lygio Narystes, kurių treniruotėse sportuojama jaukiose ir mažose grupelėse, kur stulpais jau nebesidalinama. Taip palaipsniui užtikrinamas Jūsų stiprėjimas, pakankamas trenerio dėmesys ir greitesnis bendras progresas.

TURINTIEMS POLE DANCE PATIRTIES

Galima iškart rinktis iš visų mūsų Narysčių (išskyrus Intro programą) ir lankyti atitinkamas treniruotes mažose grupelėse, kuriose stulpais nereikia dalintis. Treniruotes rekomenduojama rinktis tinkamai įsivertinus savo lygį pagal lankymo trukmę:

Intermediate - lankantiems Pole Sport / Pole Exotic iki 2 metų.

Advanced - lankantiems Pole Sport / Pole Exotic virš 2 metų.

Visi treniruočių lygiai matomi mūsų tvarkaraštyje.

INTRO*

60 Eur

1 mėn., 10 treniruočių

Pole Intro, Splits, Floor Flow +

asmeninis tobulėjimas

* Privaloma pirmus  2 mėn. neturint patirties

ONE-OFF

15 Eur/17 Eur*

1 treniruotė

Galima rinktis iš visų savo lygio treniruočių.

*17 Eur atvykus be išankstinės registracijos

SHY

42 Eur

1 mėn., 4 treniruotės

Galima rinktis iš visų savo lygio treniruočių + asmeninis tobulėjimas

SEMI

72 Eur

1 mėn., 9 treniruotės

Galima rinktis iš visų savo lygio treniruočių + asmeninis tobulėjimas

STEADY

82 Eur

1 mėn., 12 treniruočių

Galima rinktis iš visų savo lygio treniruočių + asmeninis tobulėjimas

ADDICTED

120 Eur

1 mėn., neribota

Galima rinktis iš visų savo lygio treniruočių + asmeninis tobulėjimas

No fame without a         

Flame logo be užrašo-13.png