Norėdami užtikrinti aukštą mokymosi kokybę bei kuo efektyvesnį rezultatą, mes sukūrėme unikalią Flame mokymo sistemą, kuri suteikia galimybę nuolat priimti naujus narius, neformuojant naujų grupių. Susipažinkite su mūsų Narysčių schema, kad suprasti, kaip veikia sistema ir kokios treniruotės tinkamos pagal turimą narystę.

PRADEDANTIESIEMS - INTRO PROGRAMA

Iki šiol su Pole Dance nesusidūrusiems žmonėms pirmus 2 lankymo mėnesius rekomenduojame pasinaudoti Intro Programa, kuri leis pamažu apsiprasti, prisijaukinti šį sportą, išbandyti skirtingų tipų treniruotes. Intro Programos metu, per 2 mėnesius rekomenduojama "išlankyti" bent 6 Pole Intro treniruotes (likusios gali būti tempimai Splits arba choreografinės Strip). Svarbu paminėti, jog vienintelėse Pole Intro treniruotėse dalinamasi stulpais, nes pačioje pradžioje yra fiziškai per sunku visą valandą treniruotis pilnu krūviu. Pabaigus Intro Programą, kviečiame įsigyti aukštesnio lygio Narystes, kurių treniruotėse sportuojama jaukiose ir mažose grupelėse, kur stulpais jau nebesidalinama. Taip palaipsniui užtikrinamas Jūsų stiprėjimas, pakankamas trenerio dėmesys ir greitesnis bendras progresas.

TURINTIEMS POLE DANCE PATIRTIES

Galima iškart rinktis iš visų mūsų Narysčių ir lankyti atitinkamas treniruotes mažose grupelėse, kuriose stulpais nereikia dalintis. Treniruotes rekomenduojama rinktis tinkamai įsivertinus savo lygį pagal lankymo trukmę:

Intermediate - lankantiems Pole Sport / Pole Exotic iki 2 metų.

Advanced - lankantiems Pole Sport / Pole Exotic virš 2 metų.

Visi treniruočių lygiai matomi mūsų tvarkaraštyje.

KAIP TAPTI FLAME BENDRUOMENĖS NARIU?

DAR VIS DVEJOJI? Susisiek su mumis (info@poleflame.lt / Facebook žinute) - sutarsime laiką konsultacijai ir bandomajai treniruotei!!!

INTRO

50 Eur

1 mėn., 10 treniruočių

Pole Intro, Splits, Strip +

asmeninis tobulėjimas

ONE-OFF

12 Eur/15 Eur*

1 treniruotė

Galima rinktis iš visų savo lygio treniruočių.

*15 Eur atvykus be išankstinės registracijos

SHY

40 Eur

1 mėn., 4 treniruotės

Galima rinktis iš visų savo lygio treniruočių + asmeninis tobulėjimas

SEMI

69 Eur

1 mėn., 9 treniruotės

Galima rinktis iš visų savo lygio treniruočių + asmeninis tobulėjimas

STEADY

78 Eur

1 mėn., 12 treniruočių

Galima rinktis iš visų savo lygio treniruočių + asmeninis tobulėjimas

ADDICTED

120 Eur

1 mėn., neribota

Galima rinktis iš visų savo lygio treniruočių + asmeninis tobulėjimas

No fame without a