top of page

Norėdami užtikrinti aukštą mokymosi kokybę bei kuo efektyvesnį rezultatą, mes sukūrėme unikalią Flame mokymo programą, kuri suteikia galimybę nuolat priimti naujus bet kokio lygio narius, neformuojant fiksuoto lankymo grupių. Kadangi turime rezervacijų sistemą, savo narystę valdote patys - norimas treniruotes rezervuojate per patogią programėlę telefone. Jau dabar galite susipažinti, kokios yra rezervacijų taisyklės ir procesas. O kad suprasti, kokios treniruotės tinkamos pagal lygį bei turimą narystę, esame paruošę šią sistemą.

PRADEDANTIESIEMS - INTRO PROGRAMA

Iki šiol su Pole Dance nesusidūrusiems žmonėms yra skirta Intro programa (8 Pole Intro arba Early Birds užsiėmimai), kuri leis pamažu apsiprasti, sustiprėti, prisijaukinti šį sportą ir tuomet apsispręsti, ar norima tęsti lankymą jau aukštesnio lygio treniruotėse. Po pirmų 8ių užsiėmimų kviečiame įsigyti aukštesnio lygio narystes, su kuriomis atsiveria didžiulė treniruočių įvairovė. Taip palaipsniui užtikrinamas Jūsų stiprėjimas, pakankamas trenerio dėmesys ir greitesnis bendras progresas. Plačiau apie Intro programą čia.

TURINTIEMS POLE DANCE PATIRTIES

Galima iškart rinktis iš visų mūsų Narysčių (išskyrus Intro) ir lankyti įvairiausias treniruotes, kurias rekomenduojama rinktis tinkamai įsivertinus savo lygį pagal lankymo trukmę:

Intermediate arba Advanced

Visi treniruočių lygiai matomi mūsų tvarkaraštyje.

GRUPINIŲ POLE UŽSIĖMIMŲ NARYSTĖS

INTRO*

79 Eur

8 užsiėmimai

*Privaloma neturint ankstesnės patirties

Sportinis Pole Intro arba choreografinis Exotic Intro kursas pradedantiesiems.

8 užsiėmimai pasirinkto kurso laikais.

KITOS NARYSTĖS IR PASLAUGOS

OPEN STUDIO

40 Eur

1 mėn.

NERIBOTI užsiėmimai

Su šia naryste galėsite rezervuotis TIK Open studio savarankiško sporto užsiėmimus

No fame without a         

pole dance pamokos
bottom of page