top of page

Flame Namuose kviečiame susipažinti su įvairiapusišku Pole Dance, atrasti bei įsimylėti sau tinkamiausią jo rūšį. Iki šiol su Pole Dance nesusidūrusiems žmonėms yra skirta Intro programa. 8 Pole Intro arba Early Birds užsiėmimai leis pamažu apsiprasti, sustiprėti, prisijaukinti stulpą ir tuomet apsispręsti, ar norima tęsti lankymą jau aukštesnio lygio užsiėmimuose. Po Intro kurso įsiliejama į bendrą rezervacijų sistemą ir galima rinktis iš daugybės skirtingų pamokų (visų aprašymus rasite žemiau). ​

pole dance pamokos
pole dance pamokos

POLE EXOTIC - šio tipo pamokose (Exotic Basic, Exotic Flow, Exotic Hard) naudojami specialūs aukštakulniai, tačiau neišsigąskite – pradedančiosioms jie nebūtini ir Exotic Basic užsiėmimuose viską galite atlikti basomis. Pole Exotic patiks šokio, choreografijos bei plastikos mylėtojoms, taip pat svajojančioms išlaisvinti moteriškumą bei atskleisti aistringąją savo pusę. Nereikėtų Pole Exotic kategorijos painioti su įsisenėjusiais stereotipais, nes čia galima atrasti ir sujungti keletą skirtingų šokio žanrų. O taip pat šiose pamokose viskas yra techniškai sudėtingiau nei tiesiog atlikti triuką.

pole dance pamokos
pole dance pamokos
pole dance pamokos

POLE SPORT – šio tipo užsiėmimuose (Tricks / Spin, Pole Mix, Acro / Spin) mokomasi įvairiausių triukų su stulpais. Čia nėra jokių amžiaus, svorio, fizinio pasirengimo apribojimų. Pamokų metu netrūksta akrobatikos elementų, įvairiausių jėgos, ištvermės, koordinacijos bei pusiausvyros reikalaujančių pratimų.

pole dance pamokos
pole dance pamokos
pole dance pamokos

MOBILITY / STRETCHING – šio tipo pamokose stulpas gali būti naudojamas tik kaip pagalbinė priemonė. Tai užsiėmimai, kurių metu lavinamas bendras kūno lankstumas, didinamas sąnarių mobilumas ir paslankumas. Pamokos vyksta rotacijos principu - vienos pamokos metu fokusuojamasi į špagatus, kitos - į virvutes, trečios - į nugaros lankstumą bei tiltelius. Visi čia įgyti įgūdžiai yra ypač pravartūs kitų dviejų tipų pamokose.

pole dance pamokos
pole dance pamokos

No fame without a         

bottom of page